Archiwum swój kształt zawdzięcza pracy i pomysłom kilku osób, choć mamy nadzieję, że z czasem grono to będzie się powiększać. 

 

SZYMON OLEWNICZAK

Zaangażowany z tworzenie całej struktury archiwum od początku i mamy nadzieję do samego końca! To on zajmuje się mechanizmami i szkieletami i czym tam jeszcze trzeba… silnikami, strukturami, itp. itd… 


BARTEK SZCZEPAŃSKI

Drugi spec od mechaniki strony i jej działania, którego przeciętny człowiek nie zrozumie. Zajmuje się oprawą graficzną i współtworzy z Szymonem rozbudowaną wersję, udoskonala pierwszy szkielet i czuwa nad tym, żeby prawidłowo wszystko działało.


SEWERYN HUZARSKI

Pomysłodawca i nadzorca. Gdyby nie jego upór, nie zebralibyśmy się do tej roboty. Nagrania Kociewskie oraz Kurpiowskie to głównie jego praca terenowa. On też zajmuje się selekcją, przygotowaniem i umieszczaniem materiału audio z Kurpi w Archiwum. 


KASIA HUZARSKA 

Zajmuje się tekstami ogólnymi oraz opisami twórców kurpiowskich, rozbudowuje opisy oraz ujednolica teksty już wcześniej powstałe. Do tego przygotowuje i wstawia zdjęcia oraz wspiera w graficznych aspektach tworzenia obecnej wersji Archiwum.


MARTA TARNOWSKA

Część nagrań na Kurpiach to także jej dzieło. Przez lata wspólnych wyjazdów nazbierało się tego trochę w szufladzie. Do tego pomaga w dopięciu spraw logistycznych na Kurpiach, związanych z działaniem samego Archiwum.


JUSTYNA MAZURKIEWICZ

Współtworzyła projekt „Kalejdoskop – Pamięć i Muzyka”, stworzyła całą grafikę do wydawnictw około-projektowych, współpracowała przy wyborze oraz opracowywaniu nagrań kociewskich. Część nagrań terenowych z Kociewia i Kurpi to jej dzieło. 


BOGUSŁAWA JASEK

Niezrównana w porządkowaniu i przygotowywaniu kociewskich nagrań, współtworzyła stronę dbając o dobre rozwiązania graficzne i tekstowe. Dopinała koordynację pomiędzy mechanikiem, grafikiem i całą resztą ekipy na etapie kociewskich zmagań ze stroną.


MAGDALENA GĄSIOR

Niezastąpiona przy pracy z surowym materiałem i przygotowaniu go publikacji. Poświęciła godziny na obrobienie nagrań z Kociewia, współtworzyła z Bogusią i Justyną dream-team podczas powstawania kociewskiej części Archiwum.